Z biżuterią przez świat

Wpisy

 • wtorek, 20 sierpnia 2013
  • Jaką biżuterię zabrać na urlop?

   Jeżeli pakujesz walizkę na zbliżający się urlop to nie może w niej zabraknąć biżuterii. Oczywiście na wakacjach panują trochę inne zasady niż w codziennym życiu i zawsze można się trochę wyluzować, jednak zawsze trzeba pamiętać o modnej stylizacji. W końcu nigdy nie wiadomo co przyjdzie nam robić na takim wyjeździe i zawsze warto jest być przygotowanym na wszystko. A jak wiadomo biżuteria dopełnia każdy strój.


   Po pierwsze w Twojej kosmetyczce nie powinno zabraknąć zegarka, na lato możesz spokojne wybrać jakiś model z kolorowym paskiem. Taki na przykład zegarek marki Swatch to nie tylko szwajcarska jakość, ale także zabawa kolorem a w tym sezonie bardzo modne są wszystkie energetyczne barwy. Jeżeli masz już spakowany zegarek to teraz czas na inne błyskotki. Latem możesz swobodnie nosić sztuczną biżuterię. Możesz zakładać duże i drewniane bransoletki a także coś ze sznurka czy z filcu. Takie na przykład długie filcowe kolczyki w kształcie kwiatów świetnie pasują do letniej i przewiewnej sukienki.

   W wakacyjnej kosmetyczce nie powinno zabraknąć także dużych i bardzo strojnych naszyjników, oczywiście zamiast kolii z brylantów wybieraj coś mniej oficjalnego, ale pamiętaj o dobrej zabawie. Jeżeli na przykład będziesz szła na wieczorną imprezę to do jeansów i białego t-shirtu możesz założyć ozdobny naszyjnik z koralików w różnych odcieniach.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Jaką biżuterię zabrać na urlop?”
   Tagi:
   Autor(ka):
   tturkus
   Czas publikacji:
   wtorek, 20 sierpnia 2013 16:18