Z biżuterią przez świat

Wpisy

 • poniedziałek, 31 marca 2014
  • Zegarki Danish Design co to takiego?

   Na rynku zegarków i biżuterii pojawiają się coraz to nowsze marki. Jednak jak odróżnić te niewartościowe od tych wartościowych? Nowe marki zwykle nie budzą zaufania, ale można znaleźć na polskim rynku takie, które tylko u nas są nowe, a na świecie są już znane.


   Tak jest na przykład w wypadku duńskiej marki Danish Design, która istnieje już od 1988 roku! A w Polsce? Jej ofertę ma niewielu sprzedawców przez co marka uznawana jest za niszową i mało zaufaną.


   Generalnie zegarki te uznawane są za eleganckie i stylowe. Ponadto ich design sprawia, że są ponadczasowe. Co jeszcze wyróżnia te zegarki od innych? Na przykład wygoda w noszeniu, ponieważ zegarki są niezwykle cienkie i przez to lekkie. Mimo to w ich wnętrzu znaleźć można owoczesne technologie i niezawodne mechanizmy. Zegarki są antyalergiczne. 

   Gdzie można znaleźć te unikatowe (nadal) zegarki? Ja znalazłam je w sklepie http://www.zegarkistyle.pl/danish-design-c-614.html ale można znaleźć je też na zegarek.net czy brylant.net, a czasem pojawiają się na portalach aukcyjnych.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (2) Pokaż komentarze do wpisu „Zegarki Danish Design co to takiego?”
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   tturkus
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 31 marca 2014 12:47