Z biżuterią przez świat

Wpisy

  • poniedziałek, 31 marca 2014
    • Zegarki Danish Design co to takiego?

      Na rynku zegarków i biżuterii pojawiają się coraz to nowsze marki. Jednak jak odróżnić te niewartościowe od tych wartościowych? Nowe marki zwykle nie budzą zaufania, ale można znaleźć na polskim rynku takie, które tylko u nas są nowe, a na świecie są już znane.


      Tak jest na przykład w wypadku duńskiej marki Danish Design, która istnieje już od 1988 roku! A w Polsce? Jej ofertę ma niewielu sprzedawców przez co marka uznawana jest za niszową i mało zaufaną.


      Generalnie zegarki te uznawane są za eleganckie i stylowe. Ponadto ich design sprawia, że są ponadczasowe. Co jeszcze wyróżnia te zegarki od innych? Na przykład wygoda w noszeniu, ponieważ zegarki są niezwykle cienkie i przez to lekkie. Mimo to w ich wnętrzu znaleźć można owoczesne technologie i niezawodne mechanizmy. Zegarki są antyalergiczne. 

      Gdzie można znaleźć te unikatowe (nadal) zegarki? Ja znalazłam je w sklepie http://www.zegarkistyle.pl/danish-design-c-614.html ale można znaleźć je też na zegarek.net czy brylant.net, a czasem pojawiają się na portalach aukcyjnych.

      Szczegóły wpisu

      Komentarze:
      (2) Pokaż komentarze do wpisu „Zegarki Danish Design co to takiego?”
      Tagi:
      brak
      Autor(ka):
      tturkus
      Czas publikacji:
      poniedziałek, 31 marca 2014 12:47