Z biżuterią przez świat

Wpisy

 • środa, 08 listopada 2017
  • Pierścionek zaręczynowy z cyrkonią czy z brylantem?

   Podjęcie decyzji o zakupie idealnego pierścionka zaręczynowego to nie lada wyzwanie. Wiemy przecież, że naprawdę można długo myśleć nad taką decyzją, ponieważ jest to trudne, a do tego chcemy również sprawić ukochanej jak największą przyjemność. Dlatego też dzisiaj zadamy sobie dość nietypowe pytanie w tej kwestii: czy pierścionek zaręczynowy z cyrkonią to tak samo dobry pomysł jak pierścionek zaręczynowy z brylantem?

   pexelsphoto371102

   Wiemy, jak nietypowo brzmi to pytanie. Oczywiście z pozoru odpowiedź jest dość prosta, ponieważ każdemu z nas zależy raczej na sprawieniu wyjątkowego prezentu, który przez to będzie również dość drogi. Przy wyborze pierścionka zaręczynowego nie powinniśmy jednak nadwyrężać nadmiernie naszego budżetu, dlatego nawet pierścionek z cyrkonią jest w skrajnych przypadkach dobrym pomysłem - chodzi w końcu o wyrażenie naszej miłości do ukochanej, a nie tylko o wręczenie drogiego prezentu. Nie musimy jednak decydować się tylko i wyłącznie na brylant lub cyrkonię, ponieważ jubilerstwo ma w swoim zanadrzu również takie kamienie, jak szmaragd, rubin, szafir, topaz, opal, koral, ametyst, cytryn, granat oraz turkus.

   Wybór jest więc dość duży, a cena wielu z tych kamieni jest niższa niż cena brylantu - dlatego tez warto sięgać po innego rodzaju kamienie, ponieważ one również są piękne i z pewnością sprawią ukochanej wielką radość, nie nadwyrężając przy tym naszego budżetu. Można powiedzieć, że pełnią one rolę złotego środka pomiędzy cyrkonią oraz brylantem. Musimy więc pamiętać, że przede wszystkim zaręczyny same w sobie mają być wyrażeniem miłości do ukochanej, a sam pierścionek to jedynie symbol podjęcia tej jakże ważnej decyzji życiowej o ślubie - i dlatego właśnie nawet pierścionek z cyrkonią wręczony z miłości będzie w skrajnych przypadkach dobrym pomysłem. Duży wybór takich pierścionków można znaleźć w tym sklepie: brylant.net/bizuteria-pierscionki

   Tym samym, niniejszy artykuł dobiega końca. Mamy nadzieję, że zawarte w nim informacje zaspokoiły Państwa ciekawość. Pozostaje nam jedynie zaproszenie Państwa do przeczytania innych artykułów publikowanych w naszym serwisie.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Pierścionek zaręczynowy z cyrkonią czy z brylantem?”
   Tagi:
   Autor(ka):
   tturkus
   Czas publikacji:
   środa, 08 listopada 2017 18:23