Z biżuterią przez świat

Wpis

poniedziałek, 31 marca 2014

Zegarki Danish Design co to takiego?

Na rynku zegarków i biżuterii pojawiają się coraz to nowsze marki. Jednak jak odróżnić te niewartościowe od tych wartościowych? Nowe marki zwykle nie budzą zaufania, ale można znaleźć na polskim rynku takie, które tylko u nas są nowe, a na świecie są już znane.


Tak jest na przykład w wypadku duńskiej marki Danish Design, która istnieje już od 1988 roku! A w Polsce? Jej ofertę ma niewielu sprzedawców przez co marka uznawana jest za niszową i mało zaufaną.


Generalnie zegarki te uznawane są za eleganckie i stylowe. Ponadto ich design sprawia, że są ponadczasowe. Co jeszcze wyróżnia te zegarki od innych? Na przykład wygoda w noszeniu, ponieważ zegarki są niezwykle cienkie i przez to lekkie. Mimo to w ich wnętrzu znaleźć można owoczesne technologie i niezawodne mechanizmy. Zegarki są antyalergiczne. 

Gdzie można znaleźć te unikatowe (nadal) zegarki? Ja znalazłam je w sklepie http://www.zegarkistyle.pl/danish-design-c-614.html ale można znaleźć je też na zegarek.net czy brylant.net, a czasem pojawiają się na portalach aukcyjnych.

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
tturkus
Czas publikacji:
poniedziałek, 31 marca 2014 12:47

Polecane wpisy

 • Body percing

  Ludzie żyjący w naszych czasach są coraz bardziej tolerancyjni i odporni na różnego rodzaju zachowania. Dzisiaj nikogo nie dziwią już włosy pomalowane na ostry

 • Biżuteria unisex

  Drogie Panie czy macie czasem tak, że podkradacie swoich chłopakom i mężom jakieś typowo męskie gadżety? Ja na przykład bardzo lubię wszystkie koszule w kratę m

 • Jaka biżuteria jest modna?

  Kochasz modę, lubisz się przebierać i kupować nowe ciuchy a Twoja szafa pęka w szwach? To witaj w klubie, moją pasją także jest moda, prowadzenie bloga i przera

Komentarze

Dodaj komentarz

 • jubiler_xxi napisał(a) komentarz datowany na 2015/03/10 09:19:06:

  Do zegarków w stylu Danish Design pasują [a="www.michelson.pl/pierscionki/
  "]pierścionki[/a] w minimalistycznym stylu. Razem będą tworzyły zgrany duet. Zegarek zastąpi bransoletkę, dlatego poleca się łączenie go np. z kolczykami, pierścionkami i dyskretnymi naszyjnikami.

 • jubiler_xxi napisał(a) komentarz datowany na 2015/03/10 09:20:46:

  Do zegarków w stylu Danish Design pasują pierścionki w minimalistycznym stylu. Razem będą tworzyły zgrany duet. Zegarek zastąpi bransoletkę, dlatego poleca się łączenie go np. z kolczykami, pierścionkami i dyskretnymi naszyjnikami.

Dodaj komentarz