Z biżuterią przez świat

Wpis

wtorek, 02 lipca 2013

Jaka biżuteria jest modna?

Kochasz modę, lubisz się przebierać i kupować nowe ciuchy a Twoja szafa pęka w szwach? To witaj w klubie, moją pasją także jest moda, prowadzenie bloga i przerabianie ciuchów.

Jak zapewne doskonale wiesz dobra stylizacja to nie tylko strój, ale także rożnego rodzaju dodatki. A najmodniejszym i najbardziej praktycznych dodatkiem do każdego stroju jest biżuteria. Tworzy ona twój charakter, sprawia że wyróżniasz się z tłumu i że jesteś modna. A jeśli już o modzie mowa, to jakie dodatki są najmodniejsze, co warto zakładać a co jest już passe?

Zdecydowanie zarówno latem jak i w zimie będziesz mogła nosić modne już od jakiegoś czasu zegarki w męskim stylu. Im szersza będzie bransoleta i im większa tarcza tym lepiej dla Ciebie. Taki zegarek musi być także w jakiś sposób ozdobiony, najbardziej efektowne są kryształki Swarvoskiego.

Jeżeli chodzi o bransoletki to w zasadzie w tej kwestii panuje pełna dowolność. Możesz mieć złote, srebrne lub sznurkowe bransoletki do których doczepia się różne elementy. Trzeba przyznać, że takie ozdoby są bardzo efektywne. 

Nie musisz także rezygnować z kolczyków, jeśli na przykład wybierasz się na jakieś wielkie wyjście to wręcz wskazane są długie i połyskujące kolczyki. Co do ozdób na szyję to bardzo modne są łańcuszki w stylu Magdy Mołek. Jest to bardzo delikatny srebrny lub złoty łańcuszek z ozdobami umieszczonymi w różnych punktach. Co prawda taka oryginalna ozdoba jest bardzo droga, nie mniej jednak warto jest mieć w swojej szufladzie jakąś modną błyskotkę. 

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
tturkus
Czas publikacji:
wtorek, 02 lipca 2013 16:47

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • ma.li.1993 napisał(a) komentarz datowany na 2013/09/11 22:37:37:

    Bardzo modna biżuteria to kwintesencja elegancji, czyli pierścionki zaręczynowe warszawa. Można je nosić na każdą okazję. Warto łączyć je z innymi ozdobami, np. z naszyjnikami i kolczykami.

Dodaj komentarz